Tehnoloogia

Kas oled liiga hõivatud et külastada hambaarsti mitmel korral? Meie töötame innovaatilise CEREC tehnoloogiaga

Tehnoloogia uueneb iga päev ja pakub ka hambaravis uusi võimalusi. Tänu tipptasemel hambaraviinstrumendile CEREC saavutame üle ootuste hea tulemuse ja kliendid veedavad vähem aega hambaravi toolil, põhjustame vähem ebamugavust. Tehnoloogia võimaldab kiiresti taastada kahjustatud hamba, loomuliku värvusega, keraamilise täitega, säästes aega.

Kuidas CEREC mind aitab

CEREC (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) on hammaste ülesehitamise aparaat, see tähendab, et arst saab taastada kahjustatud hamba ainult ühe patsiendivisiidi jooksul, kasutades kvaliteetseid keraamilisi materjale, mis ei eristu patsiendi hamba loomulikust värvist.

Kuidas tehnoloogia täpsemalt toimib?

CEREC kasutab CAD / CAM (Computer Aided Design / Computer Aided Manufacturing) tehnoloogiat, mis sisaldab kaamerat, arvutit ja freespinki kõik ühes instrumendikomplektis. Arstid kasutavad spetsiaalset kaamerat, et saada täpne ülevaade kahjustatud hambast. Optiline jäädvustus kuvatakse värviliselt arvutiekraanile, kus arstid kasutavad hamba taastamiseks CAD tehnoloogiat (raalprojekteerimist). Siis CAM (raalprojekteerimise tootmine) võtab üle ja valmistab automaatselt hambadetaili, niikaua patsient ootab. Lõpuks liidetakse uus detail vana hambaga. Kogu protsess võtab aega umbes üks tund.

Mis see innovatsioon Minu jaoks siis tähendab?

Naeratused mitteühtivate värviliste hammastega on ajalugu. Meie poolt restaureeritud hambad on loomuliku välimusega ja ühtivad suus olevate kudedega, pind on kriipimiskindel ja katule vastupidav. Arstidel ei ole vajalik enam luua ajutisi proteese või saata jäädvustusi laborisse. Seetõttu ei ole tarvis traditsioonilist korduvat visiiti. CEREC tehnoloogia toetub kaks aastakümmet kestnud kliinilistele uuringutele ja dokumentatsioonidele. Taastamistööd CEREC tehnoloogial on osutunud väga täpseks, ohutuks ja tõhusaks.

Uus CEREC – uued võimalused hambaravis

Optilise jäljendi eelised:

  • Täpsem
  • Kiirem
  • Vähem eksimusvõimalusi
  • Ökonoomsus

Kas see tehnoloogia sobib ka Minule?

Helista ja konsulteeri arstiga siit.

Rextar-X kaasaskantav röntgenaparaat

  • Seadme väike fookus-punkt (0,4mm) võimaldab patsiendist täpsemaid, teravamaid ja kontrastsemaid pilte võrreldes tavalise (0,8mm) fookus-punktiga
  • 70kV pinge ei erine tavalisse vooluvõrku ühendatavate röntgenseadmete omast ja võimaldab teha üla- ja alalõualuu külgmistest hammastest selgeid ülesvõtteid.
  • Rextar-X korpuses on mitmekordne tinast kaitsekiht, tänu millele on seadme radiatsioonilekked peaaegu olematud (tugevalt alla lubatud normide) ja ei kandu aparaadi lähedalolevatele inimestele.

Proteese valmistab IvoBase Injector

  • Süst-tehnika kasutamine proteeside valmistamisel hüvitab kuivamisel tekkiva kokkutõmbumise, tänu millele saavad proteesid ilma ebamugavate kõrgendusteta ja sobituvad suhu võimalikult täpselt.
  • Seadmel on funktsioon, et vähendada plastiku monomeeride jääksisaldust (alla 1%).
  • Seadmega valmistatavad proteesid on täpsed, mugavad ja stabiilsed.

 


© 2012 Kõik õigused kaitstud - OÜ Corrigo, hambaravi Jõhvi Stomadent